RUTA Nº 1. Monitores: MERCÈ. 655.282.487/MAITE 610.895.065
MATINS |
|
TARDES |
|
HORA |
PARADA |
|
HORA |
PARADA |
7:55 |
Av. de la Meridiana – Felip II (gasolinera) |
|
16:30 |
Col·legi Paideia |
8:07 |
Lepant – Mas Casanova |
|
16:40 |
Diagonal – Pl. Mª Cristina |
8:10 |
Cartagena- Rosselló |
|
16:45 |
Travessera de Les Corts – Carles III |
8:15 |
Marina - Còrsega |
|
16:50 |
Numancia –Berlin |
8:20 |
Còrsega – Nàpols |
|
17:00 |
Consell de Cent
(abans de Creu Coberta) |
8:22 |
Còrsega- Bailèn |
|
17:10 |
Aribau - Provença |
8:25 |
Provença - Bailèn |
|
17:13 |
Diagonal- Pau Claris |
8:30 |
Aragó – Roger de Llúria |
|
17:16 |
Valencia – Pau Claris |
8:45 |
Via Augusta –
Gal·la Placídia |
|
17:22 |
Rosselló - Bailèn |
8:55 |
Diagonal – Muntaner |
|
17:24 |
Rosselló - Nàpols |
9:00 |
Diagonal – Pl. Mª Cristina |
|
17:26 |
Rosselló – Marina
(abans de creuar Marina a la dreta) |
9:10 |
Carlos III- Trav. de Les Corts (C.O.) |
|
17:30 |
València -Cartagena |
9:20 |
Col·legi Paideia |
|
17:35 |
Padilla - Mas Casanovas |
|
17:45 |
Garcilaso - Meridiana |